fofr-nabytek.cz

Postel s úložným prostorem 100x200cm carmen – bílá

Kvalitní výrobek Postel s úložným prostorem 100x200cm od dodavatele kvalitních produktů CLK jednoduše získáte v naší internetové nabídce se slevou. Právě lze objednat jen za 12 047 Kč.
Postel s úložným prostorem 100x200cm carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 047 13 386 Kč Sleva -10%

Tato krásná stylová postel do dětského pokoje Carmen zaujme na první pohled svým originálním designem. Rustikální styl v bílé barvě zajistí, že se dětský pokojíček promění na zámeckou komnatu a všem malým princeznám se tak splní jejich dlouholetý sen. Kromě skvostného vzhledu však disponuje postel také objemným praktickým úložným prostorem, kam můžete uschovat opravdu spoustu věcí, jako jsou například hračky, deskové hry, deky či peřiny. Tuto vlastnost oceníte především v menších interiérech. Úložný prostor neleží díky vysokým nohám postele přímo na podlaze, ale naopak zde stále zůstává dostatečná vzduchová mezera. Větraný zůstává také samotný úložný prostor, a to díky zabudovaným průduchům.

 

Postel je vyrobena z kvalitního lamina, MDF a masivního dřeva. Tato kombinace zajistí snadnou údržbu, vysokou odolnost a pevnost produktu. Součástí postele je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je však nutno dokoupit zvlášť. Vhodné kousky naleznete také níže v souvisejících produktech. Postel je vizuálně kompatibilní s ostatním nábytkem z kolekce Carmen, ale také s kolekcí Ema, kterou rovněž nabízíme.

 

Rozměry postele s úložným prostorem 100x200cm Carmen jsou 118x111x206cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen naleznete níže v souvisejících produktech.