fofr-nabytek.cz

Dětská postel auto super deluxe 90x195cm – bílá

Zlevněný produkt Dětská postel auto super deluxe od dodavatele zboží CLK můžete sehnat momentálně za příznivou cenu! Akční cena 15 074 Kč.
Dětská postel auto super deluxe 90x195cm - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
15 074 16 749 Kč Sleva -10%

Tato postel ve tvaru auta vyniká svým sportovním vzhledem a realistickým provedením. Při návrhu mysleli designéři opravdu i na ty nejmenší detaily. Matrace je na roštu zapuštěná níže do vnitřní části a tím dává možnost vyniknout bočnicím, které přispívají k větší bezpečnosti dítěte při spánku, u kterého tak nehrozí překulení z postele na zem. O zadní čelo postele si také může dítě opřít polštář a mít tak v posteli mnohem větší pohodlí, ať už si bude číst oblíbenou knihu, komiks nebo si hrát na tabletu.

 

Další z designových vychytávek, kterou jistě oceníte, jsou boční okýnka vyrobená z plexiskla. Volba tohoto materiálu rovněž přispívá k větší bezpečnosti vašeho dítěte. Součástí postele je dálkové ovládání, které umožňuje zapnutí/vypnutí LED osvětlení v přední části, kde se jedná o bílé osvětlení předních světel a červené osvětlení nárazníku. Bude-li mít vaše dítě ovladač v noci ve své blízkosti, už se nikdy nebude bát tmy. Nesmíme rovněž opomenout dálkově ovládanou zvukovou funkci postele, a to ve formě efektu nastartování motoru.

 

Použitý materiál postele kvalitní lamino, tvarované části jsou pak z termoplastu. Postel dodáváme včetně kvalitního děrovaného roštu, který se umisťuje na zpevněný kovový rám. Matrace není v ceně postele a má atypické rozměry, neboť je v přední části zakulacená. Z našeho sortimentu vám tedy můžeme doporučit oválnou matraci v rozměrech 90x195cm, kterou naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Rozměry postele auto SUPER DELUXE jsou 126x225x66cm (š, h, v), ložná plocha postele je 90x195cm

 

K posteli ve tvaru auta doporučujeme nábytek z kolekce Rally, který najdete níže v souvisejících produktech.