fofr-nabytek.cz

Psací stůl s nástavcem ema – bílá

Oblíbený produkt Psací stůl s nástavcem od dodavatele se skvělou pověstí CLK pořídíte momentálně za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 8 658 Kč.
Psací stůl s nástavcem ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 658 9 620 Kč Sleva -10%

Nezbytnou součástí každého dětského či studentského pokoje je psací stůl. V dnešní době bývá často boj o úložné místo. Proto je ideální zakoupit psací stůl společně s nástavcem.

 

Jakmile skončí školková léta, nastává čas povinností. Od domácích úkolů po učení se novým látkám. Proto každá žačka či studentka potřebuje praktický psací stůl. Ať už na přípravu do školy, nebo na čtení knížek či kreslení. Psací stolek z kolekce Ema zaujme na první pohled svým zdobeným provedením. Vpravo se vyjímá prostorná zásuvka na uložení sešitů, propisek a dalších drobných předmětů. Pod ní naleznete velký úložný prostor skrytý za dvířky s tlumiči zavírání. Tam si dcera uschová vše, co nemusí být na očích návštěvám. Nástavec k psacímu stolu ideálně rozšíří pracovní místo o další úložný prostor. Disponuje spoustou polic na uložení knih, keramiky či šanonů. Aby vaše dcera měla všechno krásně po ruce.

 

Psací stůl s nástavcem Ema je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Nábytek je v bílé barvě, některé části jsou v lesku. Díky tomu se k nábytku snadno přiřazují další doplňky. Dodáván je v demontu. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen.

 

Komplet Psací stůl s nástavcem Ema se skládá z těchto prvků: 

Psací stůl Ema – 106x61x75cm (š, h, v)
Nástavec Ema – 112x29x94cm (š, h, v)  

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.