fofr-nabytek.cz

Patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem lincoln – dub/dub

Tento unikátní produkt Patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem lincoln - od přední značky CLK jde nakoupit právě nyní za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 12 522 Kč.
Patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem lincoln - dub/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 522 14 732 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Patrová postel Lincoln je tvořena dvěma lůžky s rozdílnou ložnou plochou. Zatímco horní lůžko je v provedení 90x200cm, dolní lůžko má rozšířenou spací plochu 120x200cm. Kovový žebřík můžete umístit na levou nebo pravou stranu dle vašich preferencí. Horní lůžko postele je vybaveno bezpečnostní zábranou. Součástí je také praktický textilní kapsář na drobnosti, do kterého mohou děti uložit telefon, brýle, rozečtenou knihu a cokoli dalšího.

 

Postel je zhotovena v dekoru dub, dub modrý (světle mořený) a tmavě modrá barva. Díky barevné kombinaci vynikne v domácnosti, kterou chcete zařídit moderně. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu, které naleznete níže. Postel Lincoln je vyrobena z kvalitního lamina s prvky kovu, jehož výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. Rozměry patrové postele Lincoln jsou 137x209x160cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.