fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem pure – bílá

Diskontní produkt Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem od společnosti se zárukou kvality CLK snadno pořídíte tady teď právě extra výhodně. V současnosti za 11 032 Kč.
Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 032

Bílá šatní skříň Pure, jejíž efektivně dělený vnitřní prostor je přístupný po otevření třech klasických pantových dveří, vám dokáže nabídnou přehledné uložení všech vašich svršků. Levé, širší části skříně dominuje široká šatní tyč. Tato šatní tyč pojme poměrně velké množství šatních ramínek, stejně jako druhá šatní tyč, umístěná pod ní. Nad i pod těmito visícími plochami nalezneme široké, prostorné police, do kterých hravě umístíte například plastové boxy se zimními doplňky, krabice s botami, náhradní povlečení nebo deky. Pravá, užší část skříně je potom věnována policovému systému, kam pohodlně umístíte veškeré skládané oblečení.

 

Prostřední dveře skříně disponují velkým zrcadlem po celé své ploše. Ráno si tak díky zrcadlu můžete zkontrolovat svůj zevnějšek a ujistit se, že vstupujete do nového dne řádně upravení a sladění. V pantech dveří je integrovaný brzdový systém pro jejich bezpečné zavírání, meziprostory malých polic lze nastavit podle potřeby. Záda skříně jsou obohacena o ventilační otvory, což přispívá k lepšímu větrání uložených věcí. Jištění na zeď, aby nedošlo k překlopení skříně, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě, posíléné MDF. Úchytky dveří jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně se zrcadlem Pure jsou 135x209x54cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.