fofr-nabytek.cz

Postel auto 100×190 electric – modrá

Tento velmi oblíbený kousek Postel auto 100x190 electric - od značky s dlouholetou tradicí CLK jednoduše najdete tady ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 29 531 Kč.
Postel auto 100x190 electric - modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
29 531

Nová řada auto-postelí Electric byla designově navržena po vzoru elektrických vozů prémiové kvality. Při výrobě bylo pohlíženo na důležitost životního prostředí a jeho vnímání dětmi. Byly přidány nebo odebrány specifické prvky, jako například byl odebrán výfuk, nálepka pro nádrž byla vyměněna za nálepku pro elektrické napájení a spousta dalších nálepek navozuje vzhled elektrického vozu. Svým vzezřením však stále působí jako opravdový závodní vůz. Obohacuje představivost vašich dětí svým realistickým zvukem odemykání, hvězdicovými ráfky a LED osvětlením. Především podsvícení postele využije, pokud má vaše dítě problém s usínáním v naprosté tmě. Toto osvětlení vytvoří komfortní příšeří pro nerušený spánek. Díky odolným plastům, vyrobeným metodou vstřikovacího tisku bez nebezpečných látek, vydrží postel i dlouholeté užívání.

 

Postel je tvořena laminem o tloušťce 1,6 a 1,2cm. Technické provedení odpovídá evropským bezpečnostním, zdravotním a ergonomickým standardům. Čelo je tvořeno MDF deskou s polstrováním, polstrování je potaženo umělou kůží. Stejně tak i boční zábrany. Postel je vybavena dálkovým ovládáním v podobě klíčku od auta. Díky ovladači můžete jednotlivě rozsvěcet světla dle vaší libosti. Prvním zmáčknutím startovacího tlačítka se ozve zvuk spuštění auta a rozsvítí se přední světlomety a světla pro denní svícení. Při druhém stlačení se rozsvítí rotující osvětlení kol a ozve se zvuk startování. Při třetím stlačení se ozve lehounké zatroubení a spustí se podsvícení auta, v této fázi svítí veškeré osvětlení auta. Při čtvrtém stlačení spustíte noční mód, kdy je v zapnuto pouze podsvícení vozu. Pro napájení osvětlení slouží 12V adaptér pro zapojení do elektrické sítě. Postel je dodávána s deskovým roštem s 8 větracími otvory, matrace není součástí postele. Matraci si můžete vybrat z naší široké nabídky zde.

 

 

K auto-posteli Electric nabízíme nábytek do dětského pokoje ve stejném designu od stejného výrobce, navíc je možné dokoupit drobné příslušenství, vše naleznete níže v souvisejících produktech.

 

 

Rozměry auto-postele Electric jsou 127,5x80x220cm (š, v, h).