fofr-nabytek.cz

Domečková postel fairy ii – dub světlý

Žádaný produkt Domečková postel fairy ii - od skvělého výrobce CLK lze koupit v naší aktuální nabídce skutečně levně. Ve skvělé akci za 11 369 Kč.
Domečková postel fairy ii - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 369

Dětská domečková postel Fairy II vytvoří v pokojíčku vaší ratolesti jedinečné prostředí. Děti mohou plně rozvíjet svoji fantazii a nechat se unášet do říše pohádek a her. Konstrukce stříšky je sestavena dohromady pomocí plastových spojovacích dílů, které se ke každému dřevěnému hranolu musí přišroubovat. Otvory se šroubky se zacvaknou pomocí plastových krytek, což přispívá k vetší bezpečnosti dětí. Veškeré hrany a rohy jsou zaobleny, aby nehrozilo nebezpečí ošklivých úrazů. Lůžko je variabilní, můžete si tedy vybrat ze dvou výšek. Na každou z výšek jsou již předvrtány otvory pro snazší instalaci, nepotřebné otvory se z důvodu bezpečnosti opět dají skrýt krytkami tomu uzpůsobenými. Jednu z bočních stran lemuje napevno připevněná zábrana. Rošt je v podobě tří desek, mezi nimiž po složení vzniknou rozestupy, které zajištují přístup vzduchu k matraci. Matrace není součásti postele a je nutné ji dokoupit. Novou matraci simůžete vybrat v naší široké nabídce na našem e-shopu. Nosnost postele je 80kg.

 

Postel je možné doplnit příslušenstvím z řady Fairy, například stříškou, kterou naleznete ve třech barevných provedeních, zábranou, polštářem na postel nebo organizačním boxem.

 

Rozměry domečkové postele Fairy II jsou 213×95,3×167,5cm (d, š, v).

 

Veškeré výrobky z kolekce Fairy najdete níže v souvisejících produktech.