fofr-nabytek.cz

Nástěnný regál dylan – bílá/dub světlý

Tento žádaný produkt Nástěnný regál dylan - od spolehlivé značky CLK pohodlně pořídíte právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 1 752 Kč.
Nástěnný regál dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 752

Velmi praktický nástěnný regál Dylan ušetří v každém studentském pokoji spoustu místa. Zejména v menších interiérech tuto vlastnost náležitě oceníte. Věci se již nebudou nadále zmateně povalovat různě po pokoji a dětem tak zůstane v místnosti dostatek volného prostoru na hraní, cvičení či jiné aktivity. Regál je vyroben z kvalitních materiálů v čele s laminovou deskou. Úložný prostor je řešen čtyřmi stejnými otevřenými čtvercovými výklenky, kam si můžete uložit například knihy, psací potřeby, fotografie či dekorační předměty. Vše budete mít vždy ihned po ruce.

 

Nábytek je navržen v duchu jemného čistého designu v kombinaci bílé barvy a dekoru dubového dřeva. Vzhled regálu si získá všechny příznivce moderního stylu a je vhodný jak pro dívky, tak pro chlapce. Regál se nejvíce hodí umístit nad psací stoly z kolekce Dylan. Své místo na zdi ve studentském pokoji však najde i samostatně. Záleží na vás, zda regál ke zdi připevníte svisle či horizontálně. Obě varianty jsou možné. Nábytek vám doručíme v demontu, případně vám za příplatek rádi pomůžeme s výnosem do vyšších pater.

 

Rozměry nástěnného regálu Dylan jsou 120x33x27cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.