fofr-nabytek.cz

Dívčí pokoj carmen – bílá

Tento výjimečný produkt Dívčí pokoj carmen - od známého výrobce CLK snadno můžete najít u nás právě za skvělou cenu. Zrovna teď v akci za 45 528 Kč.
Dívčí pokoj carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
45 528 50 587 Kč Sleva -10%

Studium je náročné pro každého. Proto by každá studentka měla mít svůj pokoj. Je to pro ni nejdůležitější místo, jelikož v něm bude trávit spoustu času. Nejen nad učením, ale zároveň bude sloužit pro její odpočinek. Připravili jsme pro vás atraktivní dívčí pokoj Carmen. Naleznete zde vše, co bude dcera potřebovat.

 

Studentská postel Carmen patří ke stejnojmenné kolekci zboží pro dívky. Každá si v ní bude připadat jako na zámku. Již na první pohled zaujme ozdobný prvek na předním i zadním čele téhle krásné postele. Součástí postele je mimo jiné kvalitní deskový rošt. Matrace není součástí postele. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Air Mono v rozměrech 120x200cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech. Důležitou součástí pokoje pro studentku je i noční stolek, na který si slečna odloží mobilní telefon, sklenku vody či rozečtenou knížku. To vše a mnohem více vaše dcera jistě potřebuje mít blízko postele. Dvě praktické zásuvky uschovají drobné cennosti či nezbytnosti dětské ložnice. Navíc jsou vybaveny tlumiči pro tiché zavírání. Psací stůl je určený ke studiu či psaní úkolů. Každá dívka potřebuje dostatečně velký prostor, aby si mohla odložit učebnice a sešity do školy, knížky či tužky. Navíc má dostatek úložného místa. Ať už za prostornými dvířky či ve dvou zásuvkách. Jedné menší na drobné předměty a jedné veliké, do které může uložit sešity, papíry s poznámkami, nabíječky na mobil a další nezbytností. V žádném studentském pokoji nesmí chybět prostorná šatní skříň. Součástí studentského pokoje Carmen je prostorná šatní skříň Carmen s posuvnými dveřmi. Každé dívce poskytne dostatečně velký úložný prostor na schování nekonečných zásob oblečení a dalších doplňků.

 

Nábytek z kolekce Carmen je vyroben z kvalitního lamina, MDF a masivního dřeva. Lamino patří k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je cenově dostupné a poměrně otěruvzdorné a odolné vůči krátkodobé vlhkosti. Nábytek je v bílé barvě, některé části jsou v lesku. Díky tomu se k němu snadno přiřazují doplňky. Dodáván je v demontu. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema.

 

Dívčí pokoj Carmen se skládá z těchto prvků: 

Postel Carmen – 138x210x111cm (š, h, v)
Noční stolek Carmen – 50x42x56cm (š, h, v)
Psací stůl Carmen – 117x61x75cm (š, h, v)
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Carmen – 170x64x210cm (š, h, v)  

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech.