fofr-nabytek.cz

Přehoz na postel super – červená/šedá/žlutá

Levný produkt Přehoz na postel super od výrobce se zárukou kvality CLK jde nakoupit zde opravdu výhodně! Nabídky již od 2 624 Kč.
Přehoz na postel super - červená/šedá/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
2 624

Sada ložních doplňků do dětského pokoje Super, se nese v ultra závodním módu. Motiv závodění a rychlých kol je všudypřítomný. Pokud tedy máte doma malého závodníka či závodnici nebo jen chcete své dítě od malička vést ke sportu, rozhodně neváhejte a udělejte mu radost s touto ložní soupravou. Skládá se z přehozu na postel a dvou ozdobných polštářů. Přehozu dominuje motiv závodní helmy na žlutém pozadí, jenž obklopuje kostkovaný černobílý vzor, značící cílovou vlajku. Použité barvy jsou mimo jiné typickými pro jednu z nejznámějších a nejlegendárnějších závodních značek, Ferrari. Tudíž si bude dítě připadat jako v jejich týmové garáži nebo přímo v kokpitu formule. Tematické jsou taktéž polštářky. Na jednom jsou zobrazeny přímo šachovnicové vlajky, jenž pilotům oznamují cíl závodu. Druhý polštářek je velmi originální, jelikož je vyroben tak, aby co nejvěrněji připomínal závodní kombinézu pilota. Tuto ložní soupravu si zkrátka vaše dítě musí zamilovat.

 

Nejvíce se přehoz hodí k postelím ve tvaru auta. Skvěle však padne na všechny postele o rozměrech 90×200 a 100x200cm. Použitým materiálem při výrobě je 100% polyester. Ten zajistí pohodlí a také snadnou údržbu produktů. Vyperete je jednoduše v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Neprovádí se chemické čištění. Naopak žehlení je dovoleno, avšak pouze při nejnižších teplotách. Díky přehozu bude pokoj dítěte vypadat neustále uklizený.

 

Sada Super se skládá z těchto produktů:

Přehoz na postel 135x220cm
Polštář s motivem pilota 50x40cm
Šachovnicový polštář 40x35cm

 

Podobné produkty naleznete níže v souvisejících produktech.