fofr-nabytek.cz

Rustikální knihovna ballerina – bílá

Výjimečný produkt Rustikální knihovna ballerina - od naší známé značky CLK můžete získat tady a teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 5 314 Kč.
Rustikální knihovna ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 314

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Knihovna Ballerina působí rustikálním dojmem v něžném pojetí. Vaší pozornosti jistě neunikne ručně malovaný polyesterový květinový doplněk, který je umístěný na horní ozdobné římse. Vyloženě designovou bohatost zajišťují vertikální MDF profily v obou čílkách zásuvek. Knihovna obsahuje tři police a dvě zásuvky. Kolejnice v zásuvkách poskytují díky integrovaným zpomalovačům dojezdu tiché a bezpečné používání.

 

Rozměry knihovny Ballerina jsou 54x179x38cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.