fofr-nabytek.cz

Nebesa nad postýlku cody – bílá/dub světlý

Tento kvalitní a žádaný produkt Nebesa nad postýlku cody - od výrobce s dlouholetou historií CLK získáte zde skutečně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 884 Kč.
Nebesa nad postýlku cody - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 884

Dětská moskytiéra dodává postýlkám a místnostem něžný jemný nádech. Na první pohled by se mohlo zdát, že okouzlující design je to jediné, co nebesa nabízejí. To však není tak zcela pravda. Nebesa působí také jako dokonalé stínidlo před přímými slunečními paprsky či poletujícím prachem. Dopřejete tak miminku ještě klidnější a komfortnější spánek než doposud. Součástí balení je stabilní držák, který připevníte přímo k dětské postýlce.

 

Bílý tyl nebes je vyroben ze 100% polyesteru. Vrchní a boční pruhy obsahují navíc 60% bavlny. Tato kombinace materiálů umožňuje jednoduchou údržbu. Nebesa je totiž možné prát klasicky v pračce, maximálně však při teplotě 30 stupňů a bez následného žehlení. Při montáži se držte montážního návodu, který naleznete přímo v balení. Díky praktickému využití se hodí nebesa nejen v pokoji pro holčičku, ale i pro chlapečka.

 

Rozměry nebes nad postýlku Cody jsou 300x220x40cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody naleznete níže v souvisejících produktech.