fofr-nabytek.cz

Ložní souprava orange – oranžová/béžová/šedá

Vysoce kvalitní kus Ložní souprava orange - originál od značky CLK snadno pořídíte na našich stránkách teď právě výhodně. Akční cena 3 498 Kč.
Ložní souprava orange - oranžová/béžová/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 498

Přehoz na postel oceníte v každém dětském pokoji. Díky němu bude působit místnost stále uklizeným dojmem. Navíc zabrání zbytečnému usazování prachu na lůžkoviny. Přehoz ocení nejen rodiče, ale i samotné dítě. Díky němu totiž postel ustele vždy rychle a bez problémů. Večer zase postel jednoduše odkryje a může v klidu spát. Design produktů je sladěn do odstínů oranžové, béžové a šedé barvy. Tahle kombinace odstínů navodí v dětském pokoji pozitivní atmosféru a celkově jej oživí. Svěží pestrý vzhled se hodí jak do chlapeckých, tak i dívčích dětských či studentských pokojů. Přehoz disponuje praktickou uzavíratelnou kapsou na zip. Sem si mohou děti uložit například telefon či oblíbenou knihu.

 

Sada se skládá kromě přehozu na postel ještě z povlaku na polštář a dekorativního polštáře. Stylová poutka na polštáři skvěle doplňují design celku. Použitým materiálem je kombinace polyesteru a bavlny, což zajistí vysokou úroveň pohodlí a také snadnou údržbu. Prát totiž můžete klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Produkty můžete na nízkou teplotu i vyžehlit. Neprovádějte však chemické čištění. Souprava je kompatibilní s postelemi o rozměrech 90×200 a 100x200cm.

 

Ložní souprava Orange se skládá z těchto produktů:

Přehoz na postel 140x200cm
Povlak na polštář 50x70cm
Dekorativní polštář 30x50cm

 

Doplňkové vhodné produkty naleznete níže v souvisejících produktech.