fofr-nabytek.cz

Pěnová matrace kerin – 80x200cm

Tento kvalitní kus Pěnová matrace kerin - od top výrobce STY máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za extra cenu! Teď v akci 4 995 Kč.
Pěnová matrace kerin - 80x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
4 995 6 000 Kč Sleva -16%
Popis produktu

Až 22 cm vysoká matrace Kerin je vyrobena kombinací prvotřídních PUR pěn s masážní profilací na vrchní straně a speciálním odvětraným jádrem. Povrch matrace je tvarován tak aby dokonale prokrvil pokožku a uvolnil svalstvo během spánku. Jádro obsahuje otvory tzv. ramenní kolébky, které upravují tuhost v oblasti ramen a kyčlí. Maximálně zajišťují správnou polohu těla a uvolnění obratlů páteře. Matrace je oboustranná, vhodná na lamelový a laťový rošt, vhodná i pro polohování. Tuhost matrace T3/2.

 

Potah TRIMTEX

Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.