fofr-nabytek.cz

Matrace verona – pěnová

Kvalitní a levný výrobek Matrace verona - pěnová od skvělé a známé značky STY jde sehnat zde opravdu levně! Momentálně v akci za 3 890 Kč.
Matrace verona - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
3 890 4 500 Kč Sleva -13%
Popis produktu

Oboustranná matrace Verona má ložné plochy vyrobené z kvalitních PUR pěn s objemovou hustotou 32 kg / m3, mezi nimiž je vložena deska z RE pěny na zvýšení nosnosti, jejíž objemová hustota je 80 kg / m3. Profilace ložných ploch napomáhá ideálnímu rozložení tlaku na jednotlivé části lidského těla. Tento způsob profilace příznivě ovlivňuje prokrvení svalů a pokožky, díky čemuž je spánek pohodlný a komfortní. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt.

 

Potah Trimtex

Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

 

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.