fofr-nabytek.cz

Matrace sunny micro-pěnová – 80×200

Diskontní kousek Matrace sunny micro-pěnová - od značky se skvělou pověstí STY lze pořídit právě nyní za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 2 359 Kč.
Matrace sunny micro-pěnová - 80x200
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
2 359

Matrace Sunny micro je vyrobena z kvalitní PUR pěny, tak aby vašemu tělu poskytla dokonalou oporu pro komfortní spánek po celou noc. Ložná plocha disponuje 7-zónovou profilací, který zaručuje dokonalé rozložení a uvolnění vašeho svalstva během spánku. Matrace je vhodná jak pro laťový, tak lamelový rošt. Nezbytnou součástí je také potah Micro, vyrobený ze 100% polyesteru a velmi příjemný na dotek. Potahová látka je z mikrovlákna, prošitá klimatizační výplní z dutého PES vlákna (300g/m2). Látka má velmi dobré klimatizační vlastnosti a nežmolkuje se. Potah je snadno snímatelný, zásluhou zipů ze všech 4 stran. Praní doporučujeme do 60°C. Díky výborné prodyšnosti a snadné údržbě je matrace vhodná pro alergiky. 

T3 – Nejoblíbenější matrace o střední tuhosti, vhodné pro většinu váhových kategorií.

 

Matraci doručujeme komprimovanou tzn. balenou do balíků speciálním komprimovacím strojem. Po doručení doporučujeme matraci rozbalit a nechat ji nabraz zpět svůj objem. Za 24 hodin bude matrace plně připravena k použití.

 

Matraci nabízíme ve dvou rozměrech:

Sunny micro 80x200x14cm (š, d, v)
Sunny micro 90x200x14cm (š, d, v)