fofr-nabytek.cz

Sendvičová matrace biana 90x200cm – pěnová

Žádaný výrobek Sendvičová matrace biana 90x200cm od populárního výrobce STY k dostání zrovna za parádní cenu. Na našich stránkách za 4 245 Kč.
Sendvičová matrace biana 90x200cm - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
4 245 5 100 Kč Sleva -16%

Komfortní sendvičová matrace Biana s různě tuhou 5-zónovou profilací. Je oboustranně použitelná, obohacená o FYZIOSYSTÉM, který zajistí uvolnění páteře a bederní části těla během spánku. Matrace je vhodná pro páry s různou hmotností, jelikož jeho obě ložné plochy disponují různou tuhostí kvalitních PUR pěn (T3/4). Matrace je vhodná pro lamelový a laťový rošt.

 

Potah TRIMTEX

Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna, je snímatelný a pratelný na 40 ° C.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací. 

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.