fofr-nabytek.cz

Matrace swiss ergoflex – partnerská matrace

Exkluzivní produkt Matrace swiss ergoflex - od značky s dobrým jménem MAT získáte zrovna napořád výhodně. Nabídka od 9 490 Kč.
Matrace swiss ergoflex - partnerská matrace
Ověřit dostupnost »
Značka: MAT
9 490

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna EvoPoreHRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. Matrace s výborným poměrem kvalita/cena. Matrace má dvojí tuhost (střední a tvrdší). Vrchní profil tvoří pěna EvoPoreHRC, pod ní je červená pěna: antibakteriální pěna Sanitized, střední profil: značková pěna Eliocell hustota 35kg/m3, spodní profil. značková pěna Eliocell o hustotě 28kg/m3. Matrace má 7 zón tuhosti, snímatelný potah Lavender prošitý s PES vláknem – gramáž 300g/m2, pratelný na 60°C.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.