fofr-nabytek.cz

Matrace heureka plus 24 – 90x200cm

Zcela unikátní výrobek Matrace heureka plus 24 od dodavatele zboží HA můžete sehnat zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 6 590 Kč.
Matrace heureka plus 24 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
6 590

Matrace Heureka Plus 24 je masivní sendvičová ortopedická matrace, jejíž konstrukce je skvěle pružná, vysoce odolná, ohebná, skvěle poddajná a komfortní. Pánevní zóna s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. Matrace je vhodná pro alergiky a doporučuje se pro uložení na lamelové rošty. Měkčí strana (zelená) má vyšší strední tuhost – do 130 kg, tužší strana (barevná) má vyšší tuhost – do 135 kg. Potah je snímatelný, s kašmírovým vláknem, pratelný na 60°C. Při zakoupení 1ks matrace Heureka Plus získáte druhou, tu samou matraci, zdarma. 

 

Měkčí strana v provedení Classic (masivní, bez profilace)
Tužší strana v provedení Wellness (jemná masážní profilace)
Stabilizační vrstvy z pěny RE dodávají jádru stabilitu a přirozenou tuhost i při plné zátěži.

 

Uvedená cena se vztahuje na rozměry matrací: 90x200cm, 80x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.