fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj naira i – fresco/jasan

Tento kvalitní a žádaný kousek Obývací pokoj naira i - od naší známé značky DOL můžete získat v aktuální nabídce pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 30 827 Kč.
Obývací pokoj naira i - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
30 827
Popis produktu

Obývací pokoj je místo, kde obvykle posedíme s přáteli, relaxujeme u sledování televize nebo se sejdeme s rodinou. Nábytek Naira díky převažujícímu dekoru dřeva působí zemitě a kombinace s šedočerným dekorem fresco je elegantní a velmi moderní. Chcete-li se odlišit od ostatních, ale přitom zůstat pevně nohama na zemi, tato sestava pro vás bude ta pravá. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku. Podrobné popisy jednotlivých dílů naleznete při jejich rozkliknutí ve výpisu níže. Sedací souprava ani dekorace nejsou součástí této sestavy.

 

Obývací pokoj Naira I se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná komoda Naira – 90×90,6x40cm (š, v, h)
Závěsná police 90cm Naira – 90x15x17,6cm (š, v, h)
Televizní stolek Naira – 150×54,4x40cm (š, v, h)
Policový regál Naira – 38x173x34cm (š, v, h)
Úzká vitrína Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Naira – 90×199,6x52cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Naira – 46,8×199,6x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.