fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj naira ii – fresco/jasan

Ve slevě produkt Obývací pokoj naira ii - od známého dodavatele DOL jde nakoupit zrovna v bezva akci! Akční cena 37 160 Kč.
Obývací pokoj naira ii - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
37 160
Popis produktu

Sestavu tohoto typu doporučujeme vzhledem k výčtu prvků spíše pro větší místnosti, popřípadě jí můžete vybavit jednopokojový byt či garsoniéru. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku. Podrobné popisy jednotlivých dílů naleznete při jejich rozkliknutí ve výpisu níže. Sedací souprava ani dekorace nejsou součástí této sestavy.

 

Obývací pokoj Naira II se skládá z těchto prvků:

Úzká vitrína Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Naira – 150×54,4x40cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Naira – 90×199,6x52cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Naira – 46,8×199,6x52cm (š, v, h)
Široká kombinovaná komoda Naira – 150×90,6x40cm (š, v, h)
Závěsná knihovna 120cm Naira – 120x58x19,6cm (š, v, h)
Knihovna Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.