fofr-nabytek.cz

Obývací sestava klement i – dub april/černý

Tento levný výrobek Obývací sestava klement i - od výrobce se skvělou pověstí BF máte možnost sehnat právě teď extra se slevou. Právě lze objednat jen za 41 251 Kč.
Obývací sestava klement i - dub april/černý
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
41 251

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Jde o luxusní kolekci, která je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Obývací sestava Klement I se skládá z těchto prvků:

– kredenc s prosklením (144,5 x 39,5 x 94,5cm)

– závěsná police (153 x 23,5 x 22cm – š,h,v)

– vitrína vysoká (levé otevírání) (63,5 x 39,5 x 192cm – š,h,v)

– tv stolek (153 x 39,5 x 54cm – š,h,v)

– komoda (94,5 x 39,5 x 84cm – š,h,v)

– konferenční stolek (68 x 114 – 144 x 51,5cm)

 

Vitrína Klement je vysoká, dvoudvéřová. Za horními prosklennými dveřmi jsou dvě skleněné police. Otevírání dveří je levé a osvětlení je součástí vitríny.  Sklo vitrín je temperované. Pro umístění dekorací nebo čajového servisu nabízí dostatečný úložný prostor. Závěsná police krásně vynikne nad širokou komodou a pro umístění dekorací je ideálním místem. Komoda Klement je vhodná pro umístění jak do obývacího pokoje, tak do jídelny. Součástí komody jsou tři šuplíky a dvířka, za kterými je dřevěná police. Televizní stolek Klement nabízí dostatečný prostor pro umístění velké televize. Jeho součástí je dvoudvéřová skříňka, vedle které je šuplík a otevřený úložný prostor. Konferenční stolek Klement je obdélníkového tvaru a je s rozkládáním. Podnož stolku zajišťuje jeho stabilitu. Celkový rozměr stolku po rozložení je 144cm, bez rozložení je šíře stolku 114cm. Nabízená vitrína/kredenc Klement má troje dvířka. Za prosklenými dvířky je skleněná a dřevěná police s LED osvětlením. Prostor na levé straně má také police. Tmavé lišty a sokl nábytku tvoří s dekorem dřeva dub april estetický soulad barev, který dodává nábytku originalitu.

 

Všechny tyto prvky utváří praktickou obývací sestavu, která má svůj originální vzhled a barevnou kombinaci. Nábytkem Klement můžete vybavit také jídelnu a vaše domácnost bude sladěna do jednoho stylu.