fofr-nabytek.cz

Televizní stolek olaf – borovice andersen/dub nash

Hodně prodávaný výrobek Televizní stolek olaf - borovice od značky se zárukou kvality DOL jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci od 4 525 Kč.
Televizní stolek olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 525

Televizní stolek Olaf je svěží a moderní nábytek s elegantním a praktickým designem inspirovaným Skandinávií. Dva otevřené policové výklenky nabízí dostatek prostoru pro umístění vašeho televizního vybavení, ať už se jedná o set-top-box, přehrávač videa či router. Horní výklenek obsahuje v zadní části otvor pro vedení kabelů. Vypůjčené filmy na přenosných nosičích, dálkové ovladače či televizní program pohodlně umístíte do dvou zásuvek.

 

Vaši filmotéku uložíte za praktická dvířka. Díky jednoduché eleganci této laminované bílé jednotky dekoru borovice andreas spolu s dekorem v barvě dubu nash, který nalezneme na horní desce, úchytkách a nožkách, se dá použít nejen jako televizní stolek, ale také jako samostatně stojící kus nábytku. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16 a 25mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Tento stylový nábytek vhodný pro každého a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry televizního stolku jsou 135×55,2x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.