fofr-nabytek.cz

Kredenc memphis – dub granson/grafit

Kvalitní a oblíbený produkt Kredenc memphis - dub od populární značky BF jde získat momentálně ve slevě! Levně za cenu 7 147 Kč.
Kredenc memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 147

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

V prostorách obývacího pokoje nebo jídelny oceníte kredenc/vitrínu, do které si můžete umístit čajový servis, knihy nebo dekorace. Vitrína Memphis má čtyři dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části je rozdělen na dvě části a v každé z nich je umístěna skleněná police. Ve spodní části (za plnými dveřmi), je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. V prostoru otevírání dvířek je umístěná lišta v šedé barvě. 

 

Pozn. Fotografie vitríny je ilustrativní. Součástí vitríny není osvětlení. 

V nabídce však naleznete také vitrínu s osvětlením.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry kredence Memphis jsou:91x147x39,5cm (š, v, h)