fofr-nabytek.cz

Vitrína široká heber – bílá/černá

Neodolatelný výrobek Vitrína široká heber - od společnosti FI k dostání tady teď právě za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 6 195 Kč.
Vitrína široká heber - bílá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
6 195

Máte rádi prosvětlené prostory obývacího pokoje? Pokud ano, rádi vám nabídneme kolekci Heber, která vyniká svými čistými liniemi. Její moderní design vynikne zejména ve větších prostorách. Nábytek je vyrobený z lamina v bílé barvě a je doplněný černými prvky (úchyty, nožky). Čelní plochy nábytku jsou v lesku, který je velmi efektní a zároveň nenáročný na údržbu. Společně s černými podlouhlými úchyty je nábytek sladěn do oblíbených barev. Do kolekce Heber patří vitrína, do které pohodlně umístíte dekorace, knihy nebo jiné doplňky. Vitrína je nižší a široká, má dvoje dvířka, z nichž jedny mají uprostřed tmavé tvrzené sklo. Uvnitř je vybavená policemi (dřevěné a skleněná). Dvířka vitríny mají tiché dovírání. Čelní plochy dvířek mají zdobné vyfrézkování.

 

Pokud by jste chtěli objednat vitrínu s osvětlením, máme tuto variantu zobrazenou v souvisejících produktech, společně s ostatními prvky této kolekce.