fofr-nabytek.cz

Vitrína bez osvětlení alfred – pravá – dub artisan/černá

Hodně povedený výrobek Vitrína bez osvětlení alfred - pravá - od značky s dlouholetou historií BF najdete zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 7 434 Kč.
Vitrína bez osvětlení alfred - pravá - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 434

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, jídelnu, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ. Oblíbeným kusem nábytku obývacích pokojů nebo jídelen jsou vitríny. Lze do nich umístit dekorace, sklenice nebo jiné předměty. Nabízená vitrína Alfred je vysoká, má dvoje dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, uvitř skleněné police a spodní dvířka jsou plná. Otevírání dvířek je na pravou stranu. Osvětlení není součástí vitríny. Pokud budete chtít vitrínu rozjasnit, nabízíme možnost doobjednání LED osvětlení, které se umisťuje za skleněné police a díky němu bude sestava Alfred působit efektně. Společně s ostatními prvky vytváří elegantní celek.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.