fofr-nabytek.cz

Jídelní stůl s rozkládáním memphis – dub granson/grafit

Tento unikátní výrobek Jídelní stůl s rozkládáním memphis od kvalitního výrobce BF máte možnost nakoupit právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 5 097 Kč.
Jídelní stůl s rozkládáním memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
5 097

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice.  Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. 

Horní deska u jídelního stolu má tloušťku 28mm. Jídelní stůl Memphis je obdélníkového tvaru, s rozkládáním a nabízí prostor pro usednutí 4-6 osob. Pokud ho budete chtít rozložit, stačí posunout horní desky do stran a uprostřed se otevře prostor pro vložení přídavné desky. Maximální rozměr jídelní plochy stolu po rozložení je 200cm. Pod horní deskou jídelního stolu jsou lišty v grafitové (šedé) barvě. 

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry jídelního stolu jsou: 90×76,4×160-200cm (š, v, h)