fofr-nabytek.cz

Kontejner do šatní skříně nebula – černá/šedá

Tento akční produkt Kontejner do šatní skříně nebula s osvědčenou značkou CLK lze získat právě dnes za extra cenu. Nyní lze objednat jen za 5 314 Kč.
Kontejner do šatní skříně nebula - černá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 314

Součástí tohoto kontejneru k šatní skříni je také krásné čalouněné sedátko s motivem vesmíru. Toto sedátko je navíc odnímatelné, a proto jej v případě potřeby můžete snadno vyčistit, nebo třeba úplně odebrat. Ve skříni asi nebude sedátko tolik potřeba, ale pokud tento kontejner umístíte volně do místnosti, jako mávnutím kouzelného proutku se promění v pohodlný taburet s úložným prostorem.

 

Do jeho zásuvek se také nemusíte bát uložit těžší předměty, je opatřen kvalitními pojezdy. Čela zásuvek jsou zdobená černým děrovaným plechem, což přispívá nejen k lepšímu větrání uložených předmětů, ale zároveň je to velmi hezké. Materiál, který byl použit k výrobě tohoto kontejneru je kvalitní lamino v černé barvě v kombinaci dekoru imitující kámen v šedé barvě. Hlavní předností lamina je velmi dobrá odolnost a snadná údržba. Doplňkovým materiálem je potom kov v černé barvě s kvalitní povrchovou úpravou.

 

Rozměry kontejneru do šatní skříně Nebula jsou 40x38x57cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.

Další produkty z kategorie Taburety s úložným prostorem