fofr-nabytek.cz

Šatní skříň fittipaldi – červená/šedá

Nejprodávanější produkt Šatní skříň fittipaldi - od značky CLK jednoduše získáte teď skutečně výhodně! Levně za cenu 9 350 Kč.
Šatní skříň fittipaldi - červená/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 350

Originální design, který zaujme každého malého i staršího milovníka formulí a motorsportu obecně. V kombinaci s objemným úložným prostorem získáte pro své dítě šatní skříň snů. Pestrobarevné provedení se nese v duchu týmových barev jedné z nejvýznamnějších značek v historii závodění. Legendou v oblasti motorsportu – Ferrari. Ve spodní části skříně se s červenou barvou prolíná pověstná šachovnicová vlajka, jenž značí cíl závodu. Pravé dvířka jsou ozdobeny motivem přímo ze závodního okruhu. Vyobrazeny jsou zde hned dva závodní vozy, svádějící souboj v levotočivé zatáčce. Tematické jsou i úchytky skříně, jenž tvoří miniatury samotných závodních pneumatik. Úložný prostor je rozdělen na dvě části. Levou tvoří široká horní police vhodná k uložení méně často používaného oblečení, společně se dvěma šatníkovými tyčemi. Za pravými dvířky se skrývá šest polic pro uložení skládaného oblečení.

 

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, jenž zaručí vysokou otěruvzdornost a snadnou údržbu. Pro maximální bezpečí vašich dětí, je možné skříň připevnit přímo ke stěně pomocí přiložených součástek. Bezpečně a tiché zároveň je také zavírání dvířek. A to díky přítomnému systému automatického dovírání. Nábytek je svou povahou vhodný spíše do chlapeckých pokojů, ale své zalíbení najde i u malých závodnic.

 

Rozměry šatní skříně Fittipaldi jsou 135,5×198,5×54,5cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Fittipaldi naleznete níže v souvisejících produktech.