fofr-nabytek.cz

Ložnice veronica i – dub světlý/bílá

Velmi žádaný produkt Ložnice veronica i - dub od skvělé značky CLK naleznete právě zde extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 20 988 Kč.
Ložnice veronica i - dub světlý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
20 988

Sestava pro ložnici, či chcete-li odpočinkovou část dětského pokoje, zahrnuje v tomto případě čtyři produkty. Studentská postel v super šíři 120cm umožní studentům příjemnou relaxaci i pohodlný spánek. Postel je opatřená čalouněným čelem, obsahuje 2 USB porty k nabíjení zařízení, poličku v prostoru mezi čalouněnou a nečalouněnou částí čela. K dispozici je rovněž praktický textilní kapsář. Součástí postele je deskový rošt. Matrace není součástí, ale výběr z našeho sortimentu, který je do této postele vhodný, naleznete níže ve výpisu souvisejícího zboží.

 

Noční stolek se skládá z dvoudílné konstrukce. Vnější část konstrukce lze používat jako noční či odkládací stolek bez šuplíků, pouze s horní odkládací plochou. Vnitřní část konstrukce, kterou lze úplně vyjmout, připomíná malý sedací taburet s otevřenou poličkou a prostornou zásuvkou. Zajímavě řešený úložný prostor pro skládané oblečení i jiné propriety přináší zásuvková komoda s otevřenou policí a se čtyřmi zásuvkami, z nichž jedna je uzamykatelná. Taburet s odnímatelnou sedací částí skvěle poslouží k úklidu knih, plyšáků i ložního příslušenství.

 

V kolekci nábytku Veronica se spojují neutrální odstíny, a to přírodní dekor světlého dubu, což doplňuje bílá na detailech a kovových částech, a rovněž pevná textilní tkanina v béžovém tónu na čele postele a sedací části nočního stolku. Hlavní předností lamina, jež tvoří většinovou část materiálového zastoupení celé kolekce je dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Sestavu doporučujeme doplnit stylovými doplňky taktéž z kolekce Veronica.

 

Sestava nábytku do Ložnice Veronica I se skládá z těchto produktů:

 

Studentská postel 120x200cm s poličkou Veronica – 128x116x209cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Veronica – 80x83x46cm (š, v, h)
Široký taburet s úložným prostorem Veronica – 98x43x43cm (š, v, h)
Noční stolek 2v1 Veronica – 55x48x41cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Veronica naleznete níže v souvisejících produktech.