fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda sofia iii – béžová/lento

Hodně žádaný kousek Zásuvková komoda sofia iii od skvělé a známé značky LB máte možnost koupit právě teď v naší nabídce opravdu výhodně! Teď za akční cenu 6 733 Kč.
Zásuvková komoda sofia iii - béžová/lento
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
6 733 7 921 Kč Sleva -14%

Tato komoda standartní velikosti Sofia disponuje třemi širšími zásuvkami na kuličkových vedeních, které se vám budou snadno otevírat pomocí zdobených kovových úchytek. Maximální zatížení každé zásuvky je 5kg. Komoda je v rustikálním stylu, což podtrhují kulaté nožky, a zároveň oplývá typickými prvky klasicismu. Materiálem pro výrobu bylo kvalitní lamino (tělo) v kombinaci s MDF (čílka, hohy). U této materiálové kombinace oceníte její snadnou údržbu a dobrou odolnost proti poškození.

 

Zvolený dekor je kůže lento, který by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Po montáži se doporučuje připevnit komodu na zeď pomocí úhlového zavěšení. Součástky pro připevnění na stěnu nejsou součástí výrobku. Vzhledem k masivní konstrukci komody se nedoporučuje vysouvat více než jednu zásuvku, pokud komoda není připevněná ke zdi.

 

Rozměry zásuvkové komody Sofia III jsou 79×86,4×46,4cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.