fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda sofia i – béžová/lento

Tento designový kousek Zásuvková komoda sofia i - od naší známé značky LB pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách za extra cenu! Akční ceny od 7 361 Kč.
Zásuvková komoda sofia i - béžová/lento
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
7 361 8 660 Kč Sleva -15%

Tato vysoká komoda Sofia disponuje hned pěti zásuvkami na kuličkových vedeních, které se vám budou snadno otevírat pomocí zdobených kovových úchytek. Maximální zatížení zásuvky je 5kg. Čílka zásuvek jsou ve dvou designových provedeních, střídavě umístěná nad sebou tak, aby bylo docíleno toho nejlepšího možného vizuálního efektu. Komoda je v rustikálním stylu, což podtrhují kulaté nožky, a zároveň oplývá typickými prvky klasicismu. Materiálem pro výrobu je kvalitní lamino (tělo) v kombinaci s MDF (čilka, hohy). U této materiálové kombinace oceníte její snadnou údržbu a dobrou odolnost proti poškození.

 

Zvolený dekor je kůže lento, který by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Po montáži se doporučuje připevnit komodu na zeď pomocí úhlového zavěšení. Součástky pro připevnění na stěnu nejsou součástí výrobku. Vzhledem k masivní konstrukci komody se nedoporučuje vysouvat více než jednu zásuvku, pokud komoda není připevněná ke zdi.

 

Rozměry zásuvkové komody Sofia I jsou 55×136,8×46,4cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.