fofr-nabytek.cz

Noční stolek se zásuvkou sofia – béžová/lento

Tento oblíbený produkt Noční stolek se zásuvkou sofia - od našeho výrobce LB je dostupný tady nyní za zcela nejnižší cenu. Ceny od 2 614 Kč.
Noční stolek se zásuvkou sofia - béžová/lento
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
2 614 2 904 Kč Sleva -9%

Noční stolek z kolekce Sofia vyniká svým velmi zajímavým dezénem, který je prostoupený celou touto kolekcí. Jedná se o netradiční dekor lento rustikální kůže, který by se dal specifikovat jako béžový s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Noční stolek stojí na kulatých nožkách což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti a navíc se vám bude pod stolkem lépe vytírat, vysávat a celkově udržovat pořádek.

 

Horní odkládací plocha přímo vybízí k umístění lampičky na čtení, budíku a rámečku s fotografií. Horní otevřená polička je ideální k odložení rozečtených knih nebo tabletu a do šikovné zásuvky pod ní uschováte nabíječku, kterou tak budete mít vždy po ruce, a přitom nebude její přítomnost narušovat harmonii pokoje. Zásuvkové pojezdy jsou kuličkové, její maximální zatížení je 15kg a rozměry čílka jsou 44x21cm. Pohodlné otvírání zaručuje zdobná úchytka z kovu. Noční stolek je vyrobený z moderního lamina v kombinaci s MDF deskou.

 

Rozměry nočního stolku Sofia jsou 44,4×46,8×46,6cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený sortiment a další prvky z kolekce Sofia naleznete v souvisejících produktech níže.