fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda ballerina – bílá

Super produkt Kombinovaná komoda ballerina - od kvalitní značky CLK pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Akční cena již od 8 005 Kč.
Kombinovaná komoda ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 005

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Krásná kombinovaná komoda z kolekce Ballerina se skládá ze čtyř zásuvek a jedněch dvířek. Kolejnice v zásuvkách s integrovanými zpomalovači dojezdu poskytují tiché a bezpečné používání. V horní zásuvce je umístěn dřevěný rozdělovač pokrytý tkaninou, který se skládá z 9 oddílů, kde si můžete pravidelně ukládat šperky nebo drobné doplňky. Za pravými dvířky se ukrývá jedna police, kterou lze použít ve 4 různých výškách.

 

Rozměry nástavce na psací stůl Ballerina jsou 101x86x48cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.