fofr-nabytek.cz

Věšákový panel malaga – dub craft bílý/černá

Výjimečný a žádaný produkt Věšákový panel malaga - dub od výrobce LB je k sehnání tady za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 2 098 Kč.
Věšákový panel malaga - dub craft bílý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
2 098 2 331 Kč Sleva -9%

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými prvky působí nábytek vzdušně a elegantně.

 

Důležitým prvkem předsíně je věšák, na který si odkládáme oblečení, čepice nebo jiné oděvní doplňky. Kolekce Malaga nabízí věšákový panel, který je složen ze dvou svislých desek, kolmé horní police, pod kterou je kovová tyč pro zavěšení kabátu a čtyři háčky. Maximální zatížení police a kovového držáku je 7kg, maximální zatížení háčků je 5kg.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.