fofr-nabytek.cz

Skříň penelope 1d – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Tento diskontní produkt Skříň penelope 1d - od značky LB dostanete na našich stránkách teď za parádní cenu! Právě teď za cenu 7 152 Kč.
Skříň penelope 1d - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
7 152 8 940 Kč Sleva -20%

Do kategorie moderních obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekcí Penelope můžete vybavit jak obývací pokoje, tak ložnice nebo předsíně. Do obývací sestavy Penelope patří jednodvéřová skříňka, která je uvnitř vybavena policemi. Velmi efektním doplňkem skříně je osvětlení zabudované ve dveřích. Otevírání může být jak napravo, tak nalevo. K této skříni můžete připojit i další prvky vhodné pro vytvoření praktické a moderní obývací stěny.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit domácnost podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

 

Rozměry skříně jsou: 197,2x60x47,6cm (v,š,h)