fofr-nabytek.cz

Zrcadlo v rámu annie – dub provence

Tento levný výrobek Zrcadlo v rámu annie - s pečetí kvality od značky LB máte možnost koupit tady a teď právě v bezva akci! Právě teď jen za 3 395 Kč.
Zrcadlo v rámu annie - dub provence
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
3 395 4 244 Kč Sleva -20%

Nábytek z kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv domácnost, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence, ve kterém je provedena právě kolekce Annie, klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky.

 

Do kolekce Annie je zařazeno závěsné zrcadlo v rámu, které je složeno ze tří částí, jedno velké čelní zrcadlo a dvě úzká boční zrcadla. Levé i pravé boční zrcadlo je pohybovatelné a můžete si jeho polohu nastavit podle vašich preferencí. Nahoře je malá zdobná římsa.

 

Doporučujeme zrcadlo zavěsit na zeď nad toaletní stolek nebo komodu Annie, které naleznete společně s ostatními prvky, v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.