fofr-nabytek.cz

Zrcadlo penelope

Tento velmi žádaný produkt Zrcadlo penelope originál od značky LB jde získat právě dnes ve výhodné akci. Momentálně v akci za 1 275 Kč.
Zrcadlo penelope
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
1 275 1 594 Kč Sleva -20%

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí také toaletní stolek, který ocení zejména dámy, pro umístění kosmetických přípavků a jiných osobních věcí. Nad stolkem by nemělo chybět zrcadlo, ve kterém zkontrolujete, zda je vše tak, jak má být.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

 

Rozměry zrcadla: 90x65x2,1cm (š,v,h)