fofr-nabytek.cz

Knihovna beauty – růžová/béžová

Tento diskontní kus Knihovna beauty - růžová/béžová od společnosti CLK snadno získáte u nás teď za výhodnou cenu. Nabídka od 7 180 Kč.
Knihovna beauty - růžová/béžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 180

Dětská a studentská kolekce Beauty pro milé slečny přináší navýsost elegantní nábytek symbolizující optimistické myšlenky a tajné sny. Svými teplými a klidnými barvami dodá každému pokoji příjemnou atmosféru, přičemž harmonii ztělesní krásná kombinace béžové barvy a růžové ve stylu starorůžové. Jedinečný design dokreslují moderní linie a detaily, které činí nábytek velmi osobitým. Výstavní, ale také praktické produkty, které dají novou identitu životnímu stylu a prostoru dívek, jsou zhotoveny z lamina o síle 16mm.

 

 

Stylová knihovna Beauty je bohatě vybavená, skládá se ze tří horizontálních a dvou vertikálních polic, a také z dvířkové skříňky. Pojme oblíbené knihy, fotografie či další dekorace a díky užší šířce skvěle padne i do menších prostor. Zásluhou nadčasového designu s jemnými detaily bude cenným kusem po mnoho let. Vzhled je působivě obohacen elegantními kovovými úchytkami a nožkami, které vzhledem k vysoké struktuře poskytnou pohodlí při úklidu. Součástí knihovny je fixační lanko na bezpečnostní uchycení na zeď.

 

 

Rozměry knihovny Beauty jsou 44x188x36cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Beauty najdete níže v souvisejícím zboží.