fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda se zrcadlem ballerina – bílá

Tento vynikající produkt Kombinovaná komoda se zrcadlem od značky s dlouholetou historií CLK máte možnost nakoupit zrovna skutečně levně. Aktuálně výhodně za 9 955 Kč.
Kombinovaná komoda se zrcadlem ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 955

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Krásná kombinovaná komoda z kolekce Ballerina se skládá ze čtyř zásuvek a jedněch dvířek. Kolejnice v zásuvkách s integrovanými zpomalovači dojezdu poskytují tiché a bezpečné používání. V horní zásuvce je umístěn dřevěný rozdělovač pokrytý tkaninou, který se skládá z 9 oddílů, kde si můžete pravidelně ukládat šperky nebo drobné doplňky. Za pravými dvířky se ukrývá jedna police, kterou lze použít ve 4 různých výškách.

 

Zrcadlo ke komodě Ballerina poskytuje hned několik úložných prostor. Na pravé a levé straně je zásuvka bílé barvy z plastu ABS. Ve střední části je otevřený výklenek. Nad toto sestavou tří úložných místeček nalezneme širokou odkládací polici na parfémy, hřebeny, dekorace, či líčidla. Okraj zrcadla ve tvaru elipsy lemuje tenká bílá linie a je začištěno zkosením hrany. Použitý materiál těla je kvalitní bílé lamino v kombinaci s MDF, které vás překvapí velmi snadnou údržbou a dobrou odolností.

 

Rozměry kombinované komody se zrcadlem Ballerina jsou 101x170x48cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.