fofr-nabytek.cz

Třídveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 270 – bílá/bílá lesk

Tento kvalitní a žádaný kus Třídveřová posuvná skříň se zrcadlem auri od naší známé značky FI snadno seženete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 26 248 Kč.
Třídveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 270 - bílá/bílá lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
26 248
Popis produktu

Šatní skříň s velmi chytře řešeným vnitřním prostorem poskytuje dostatečný úložný prostor pro skládané prádlo i velkou visící plochu. V každé ze tří částí skříně najdete nahoře širokou polici. Vnější strany dále pod touto policí obsahují široké visící plochy s šatní tyčí v horní části. Prostřední část skříně za zrcadlem obsahuje policový systém se třemi širokými policemi. S posuvnými dveřmi se vám bude pohodlně manipulovat díky chromovaným rukojetím. Ty nenápadně lemují kraj každého křídla dveří.

 

Ke skříni můžete dokoupit zpomalovače dojezdu dveří či vnější rám s osvětlením. Skříň je vyrobená z kvalitního lamina. Přední část dveří zdobí uprostřed celoplošné, vodorovně dělené zrcadlo. Po obou stranách zrcadla je na MFD použita folie s vysokým leskem a vodorovné 3D proužky svým designem zvýrazňují světelné odlesky jež na skříň přirozeně dopadají. Skříň vypadá opticky širší a svým designem rozšiřuje a rozjasňuje prostor.

 

Rozměry třídveřové šatní skříně Auri se zrcadlem jsou 262,5x224x65,5cm (š, v, h) .

 

Doplňkový sortiment, stejně jako další doporučený nábytek naleznete v souvisejícím zboží níže.