fofr-nabytek.cz

Úzká vitrína naira – fresco/jasan

Oblíbený a akční výrobek Úzká vitrína naira - od kvalitního výrobce DOL jde sehnat u nás nyní opravdu výhodně! Momentálně v akci za 4 951 Kč.
Úzká vitrína naira - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 951
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Vitríny se poslední dobou opět dostávají do popředí a stávají se velmi oblíbeným nábytkem. Pokud ji navíc doplníte LED osvětlením, jistě nezůstane bez povšimnutí. Vystavené dekorace, skleničky či fotografie se tak stanou nepřehlédnutelnými. Vnitřní prostor je přístupný po otevření dvou dvířek nad sebou. V horní části najdeme dvě skleněné police a dno z lamina, ve spodní části se nachází polička, která prostor rozdělí na dva výklenky.

 

Rozměry úzké vitríny Naira jsou 46,8×199,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.