fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň dorian – beton/dub wotan

Exkluzivní kus Dvoudveřová šatní skříň dorian - beton/dub s pečetí kvality od značky DOL seženete u nás teď za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 6 442 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
6 442
Popis produktu

Úložný prostor je ve dvoudveřové skříni Dorian navržený velmi šikovně. V horní části se nachází v celé šíři skříně šatní tyč, určená k pověšení ramínek na šaty s nosností 15kg. Všechno oblečení nejde skladovat poskládané do komínků, a proto by pořízení šatní skříně s visící plochou mělo být samozřejmostí. Otevřené šatní skříně či stojany na ramínka volně umístěné v prostoru sice vypadají zajímavě, ale na prádlo se může prášit a rychle se vyvětrá i aviváž. V uzavřené skříni se vám to stát nemůže. Ve spodní části se nachází police přes celou plochu s nosností 7kg a pod ní vás navíc potěší další oddělené úložné prostory.

 

Vpravo jsou to dvířka, za nimiž již není prostor více dělený a vpravo pak dvě zásuvky na drobné oblečení, jako je spodní prádlo či ponožky. Zásuvky mají rozměr 40,6x12x38,4cm (š, v, h), přičemž zatížení zásuvky doporučuje výrobce 3kg. Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Dorian jsou 90,1×187,1×55,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.