fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj melisa i – jasan/zelená

Exkluzivní produkt Dětský pokoj melisa i od známého dodavatele DOL najdete na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. V současnosti za 22 481 Kč.
Dětský pokoj melisa i - jasan/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
22 481

Jednotlivé prvky modulárního nábytku Melisa se velmi dobře kombinují a vznikají tak velmi vydařené interiéry, ať už z pohledu funkčnosti, tak z pohledu estetiky. Barevná kombinace přírodního dekoru jasanu a veselé limetkově zelené barvy vás velmi mile překvapí, a zaoblené rohy, jenž také přispívají k větší bezpečnosti, celý koncept výtečně podtrhují. Připravili jsme pro vás několik kombinací modulů, které tvoří podle nás pěkné a funkční dětské pokojíky pro holky i pro kluky. V tomto případě se jedná o pracovní část pokoje, která skvěle využije roh místnosti a vytváří dětem pohodlné místo pro studium i odpočinek.

 

Pracovní stůl s vysouvací poličkou na klávesnici je v zadní části obohacený o sympatickou příčku, která zabrání sesunutí papírů či pracovních pomůcek ze stolu směrem dozadu. Stůl dále obsahuje zásuvku s kovovým mechanismem výsuvu a skříňku s dvířky. Snadno se stane každodenním společníkem při psaní si úkolů nebo vyplňování volného času u počítače. Tato pracovní plocha je dále rozšířena rohovým počítačovým stolkem, který ve spodní části obsahuje zároveň skříňku s dvěma dvířky a několik úložných poliček.

 

Nad pracovním stolem potěší odkládací místo navíc ve formě závěsné police, kde může mít dítě po ruce potřebné knihy, vystavené fotky či umístěné dekorace. Soustava skříněk a skříní pohodlně pojme nejen veškeré dětské oblečení, ale také poslouží k uložení knih, studijních materiálů i hraček. Tento pracovní kout doporučujeme doplnit studentskou židlí a některou z postelí, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Sestava nábytku do Dětského pokoje Melisa I se skládá z těchto produktů:

 

Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Rohový PC stůl Melisa – 96,5x78x96,5cm (š, v, h)
Závěsná police Melisa – 110x65x22cm (š, v, h)
Malá kombinovaná skříňka Melisa – 45x144x40cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Melisa – 45x188x52cm (š, v, h)
Policový regál Melisa – 35×154,5x38cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Melisa – 71x188x71cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.