fofr-nabytek.cz

Úzká knihovna liana – bílá

Tento unikátní produkt Úzká knihovna liana - od přední značky DOL lze získat zde teď za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 700 Kč.
Úzká knihovna liana - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 700

Do třech horních odkládacích polic této jednoduché knihovny můžete vystavit knihy či oblíbené dekorace. Pod nimi najdete praktickou zásuvku na drobnosti a nakonec dvířka ve spodní části ukrývají další úložný prostor dělený jednou policí vedví. Každou z polic lze zatížit až 5kg. Rozměry zásuvky jsou 36x11x33cm (š, v, h). Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry úzké knihovny Liana jsou 45×195,2x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.