fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem arwen – dub sonoma

Tento žádaný kousek Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem arwen od společnosti s úžasnou pověstí FI jde pořídit zde teď právě až neuvěřitelně levně. Aktuálně stojí u nás 8 094 Kč.
Třídvéřová šatní skříň se zrcadlem arwen - dub sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
8 094

Šatní skříň Arwen je stejně jako ostatní prvky kolekce vyrobena v oblíbeném dekoru dub sonoma, který je u této skříně doplněn v prostřední zrcadlové části bílou barvou. Celkově pak skříň působí velmi harmonickým dojmem. Levá část skříně je širší a je přístupná po otevření levých dveří a sdílí zároveň prostor spolu s prostředními bílými dveřmi. V této části se nachází šatní tyč představující opravdu rozměrnou visící plochu, do které pohodlně rozmístíte všechna svoje ramínka s oblečením. Nad šatní tyčí navíc oceníte širokou polici, kam se vám úhledně vejdou krabice s botami či plastové boxy se zimními doplňky. Pravá, užší část skříně, je potom věnována policovému systému, díky kterému budou vaše oděvy vždy přehledně uspořádané.

 

Dveře se vám budou snadno otevírat pomocí úzkých plastových úchytek v šedé barvě, jejichž chladný tón skvěle koresponduje právě s odstínem dubu sonoma. Skříň stojí na čtyřech tmavých nízkých nožkách, které podtrhují celkový design. Vnitřní prostor skříně je v bílé barvě, vnější zpracování kombinuje čistoskvoucí bělost s dekorem dubu sonoma. Tento nábytek je vyrobený z lamina, u kterého oceníte především snadnou údržbu a dobrou odolnost. Zrcadlo v prostřední části skříně pokoj nejen opticky rozšíří, ale také budete moci před odchodem z domu překontrolovat svůj vzhled a vstoupit do nového dne s jistotou a sebedůvěrou. 

 

Rozměry šatní skříně se zrcadlem Arwen jsou 114,5x200x51,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Arwen naleznete níže v souvisejících produktech.