fofr-nabytek.cz

Obývací stěna jade – dub bílý/dub černý

Designový kousek Obývací stěna jade - dub bílý/dub od dodavatele zboží FI jednoduše získáte právě dnes za skvělou cenu! Cena od 10 310 Kč.
Obývací stěna jade - dub bílý/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
10 310

Obývací pokoj je místem, kde si po únavném dni rádi odpočineme u televize nebo jenom tak v poklidu vstřebáváme zážitky z celého dne. Je důležité, abychom se v takovém prostoru cítili příjemně. Takový pocit může navodit i obývací stěna Jade, která má jednoduché linie a svěží dekor bílého dubu prostor rozjasní. Použitým materiálem je lamino v dekoru dub bílý/dub černý. Jde o komplet šatní skříně, televizního stolku, vitríny, regálu a závěsné police. Praktická šatní skříň je uvnitř vybavena kovovým výsuvným věšákem a spodní policí. Na skříň je napojen televizní stolek, který má přihrádky pro umístění audio/video přehrávačů nebo ovladačů a jiných doplňků. Uvnitř jsou police v tmavé barvě a otvory pro vedení kabelů. Nad tv stolkem je závěsná police, kde lze umístit knihy nebo jiné dekorace. Malá skříňka vedle stolku je policová, dvířka má v kombinaci dřeva a skla. Sestavu obývací stěny Jade ukončuje policový regál. Úchytky u skříní jsou podlouhé v tmavém odstínu.

 

Pokud by vám nevyhovoval světlý odstín obývací stěny Jade, nabízíme ji také v šedohnědém odstínu dubu. Naleznete ji v souvisejících produktech.