fofr-nabytek.cz

Skříň s posuvnými dveřmi marat 270 – bílá/černá

Akční a ve slevě produkt Skříň s posuvnými dveřmi od známého předního výrobce FI pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Produkt nakoupíte teď u nás za 22 087 Kč.
Skříň s posuvnými dveřmi marat 270 - bílá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
22 087
Popis produktu

Skříně s posuvnými dveřmi jsou oblíbené pro svou jednoduchou manipulaci a jejich otevírání nezasahuje a neomezuje daný prostor. V našem e-shopu naleznete různé varianty šatních skříní, které nabízí praktické a pohodlné prostory pro uložení oděvů. Lamino v bílé barvě, které tvoří korpus skříně, spolu s předními částmi s lakovaným sklem a částečně pískovanými zrcadly, to je skutečně elegantní provedení skříně, které jen tak někde nenajdete.

 

Vnitřní uspořádání skříně je pevně dané. A to jedna šatní tyč vlevo i vpravo a čtyři police na skládané prádlo uprostřed. Nad každou z šatních tyčí vás potěší také jedna široká police. Je tu ale možnost dokoupení polic do částí s šatní tyčí. Nabízí se také přidání zpomalovače zavírání bočních dveří a také rámu s osvětlením. Všechny doplňky naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Rozměry šatní skříně s posuvnými dveřmi Marat jsou 262,5x224x65,5cm (š, v, h).

 

Další skříně a doporučené zboží naleznete níže.