fofr-nabytek.cz

Lavice s úložným prostorem a sedákem beatrix – bílá

Oblíbený a akční produkt Lavice s úložným prostorem a sedákem beatrix od přední společnosti FI jednoduše můžete najít tady a teď za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 3 029 Kč.
Lavice s úložným prostorem a sedákem beatrix - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
3 029

Každodenní obouvání bot může být pro mnoho z nás pracnou záležitostí. Pokud se však při obouvání nebo vyzouvání obuvi posadíte, nebudete se příliš namáhat. Praktická lavice Beatrix tuto činnost zpříjemní a poskytne místo pro pohodlné sezení. Kromě sedací plochy, lavice disponuje výklopnými dvířky pro uložení obuvi. Sedák je odnímatelný. Design lavice je v kombinaci matné a lesklé bílé barvy. Lesklé plochy místnost zcela rozzáří a opticky zvětší. Matné části lavice s nimi dokonale korespondují. Jednoduchý design a jemné linie lavice doplňuje decentní plastová úchytka.

 

Výhoda vyšších nožek je snadný přístup při uklízení. Do prostoru pod lavicí se dostanete téměř každým vysavačem a mopem. Lavice Beatrix je vyrobena z lamina o tloušťce 16mm, jehož předností je nenáročná údržba a dobrá odolnost proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Čílka dvířek jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou dvířka v lesku. Rozměry lavice Beatrix jsou 74,5x35x53cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beatrix najdete níže v souvisejících produktech.