fofr-nabytek.cz

Noční stolek henry – dub bílý/dub šedý

Unikátní kus Noční stolek henry - dub od populárního výrobce FI můžete sehnat na našich stránkách nyní extra se slevou. Nyní získáte od 1 990 Kč.
Noční stolek henry - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
1 990

Design nočního stolku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na stolku Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. 

 

Stolek zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří dvě zásuvky, do kterých můžete ukrýt věci před nánosem prachu. Na horní desce stolu se bude vyjímat lampička, budík a místo najde sklenka s vodou pro případ noční žízně. Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry nočního stolku Henry jsou 44,5×33,5x43cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.